Sveiki atvykę į Rusijos Vizų Centro Lietuvos Respublikoje tinklapį!

Nuo 2013 m. spalio 14d. Rusijos Vizų Centro aptarnavimo mokestis už vizų įforminimą pagal Rusijos Federacijos – Europos Sąjungos susitarimo 6 str. p. 3 sudarys 40 Lt.***

***Aptarnavimo rinkliavos nemoka asmenys su negalia ir juos lydintys asmenys (su gydytojo išrašu); vaikai iki 6 metų.

 

Mes padarysime viską, kad vizos į Rusijos Federaciją gavimas taptų Jums patogia, džiaugsminga ir malonia procedūra.

Rusijos vizų centras sukurtas, siekiant padidinti Lietuvos ir trečiųjų šalių piliečių, pageidaujančių gauti Rusijos vizą, aptarnavimo kokybę.

Mūsų darbo pagrindinis ir svarbiausias tikslas yra vizų forminimo procedūros pagreitinimas ir supaprastinimas. Su mumis jūs visada gausite vizas laiku ir be pastangų.

Mūsų aukštos kvalifikacijos operatoriai yra visada pasiruošę suteikti jums konsultaciją bet kuriuo klausimu, susijusiu su Rusijos vizos forminimu, anketos pildymo formalumais ir dokumentų, būtinų vizos gavimui, komplektu.

Mes padėsime jums teisingai užpildyti anketą vizai, patikrinsime visus būtinus dokumentus, pilnai suformuosime būtiną dokumentų paketą ir perduosime jį Rusijos Federacijos Ambasados Konsuliniam skyriui arba Generaliniam konsulatui vizos forminimui. Priėmus sprendimą dėl vizos išdavimo, paruoštus dokumentus jūs galėsite gauti vizų centre arba mes juos atsiųsime jums su kurjeriu.

Be to, jūsų patogumui veikia daugiakanalis Call centras, kuriame jūs galėsite gauti atsakymus į visus jums rūpimus klausimus.

Call centro operatoriai taip pat galės užrašyti jus į priėmimą arba jūs galėsite tai padaryti patys mūsų tinklapyje. Norėdami užsirašyti į priėmimą, pasinaudokite šią nuorodą!

Atkreipiame jūsų dėmesį į tai, kad sprendimą dėl vizos išdavimo arba atsisakymo ją išduoti priima Konsulinė įstaiga, vizų centras atlieka tik tam tikras pagalbines funkcijas.

Piliečiai, pageidaujantys įforminti atvykimo vizą į Rusijos Federaciją, turi galimybę pasirinkti: jie gali kreiptis į Vizų centrą arba pateikti dokumentus tiesiogiai Konsulinei įstaigai.

Išankstinė registracija
Atšaukti išanstinę registraciją
Perkelti išankstinę registraciją
Tarpvalstybinis susitarimas
Vizų rūšys